У Польщі відкрито барельєф Трускавця

03.02.2020 | Filed under: Новини

Сьогодні, 3 лютого, на фасаді мерії польського міста Жешова, яке є побратимом Трускавця, було відкрито барельєф із гербом нашого курорту та написом «Трускавець» польською та українською мовами. Барельєф відкрито за участі трускавецької делегації в складі міського голови Андрія Кульчинського, керуючої справами міськвиконкому Олени Петранич та начальниці управління розвитку міста Наталії Скибак. Трускавчани прибули до Жешова на запрошення очільника цього міста, під час візиту обговорюються деталі та напрямки співпраці обидвох міст. Також трускавецька делегація візьме участь у Міжнародному форумі та туристичній виставці в Жешові. Трускавець співпрацює з Жешовом з кінця минулого року.

Барельєф – це один з різновидів художнього рельєфу, скульптурна композиція, виконана на площині і пов’язана з тлом. Барельєфом називають рельєф, випуклість якого не перевищує половини об’єму скульптури. На фасаді мерії Жешова розміщені барельєфи всіх міст-побратимів цього польського міста, зокрема Буффало та Ґайнесвілль (США), Кляґенфурт (Австрія), Білєфельд (ФРН), Лямія (Греція), Кошице (Словаччина), Сату-Маре (Румунія), Спліт (Хорватія), Ніредьгаза (Угорщина), Рушмур (Великобританія). Трускавець став четвертим партнерським містом Жешова в Україні поряд зі Львовом, Івано-Франківськом та Луцьком, чиї барельєфи теж прикрашають фасад жешовської мерії.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви