У Польщі відкрито барельєф Трускавця

03.02.2020 | Filed under: Новини

Сьогодні, 3 лютого, на фасаді мерії польського міста Жешова, яке є побратимом Трускавця, було відкрито барельєф із гербом нашого курорту та написом «Трускавець» польською та українською мовами. Барельєф відкрито за участі трускавецької делегації в складі міського голови Андрія Кульчинського, керуючої справами міськвиконкому Олени Петранич та начальниці управління розвитку міста Наталії Скибак. Трускавчани прибули до Жешова на запрошення очільника цього міста, під час візиту обговорюються деталі та напрямки співпраці обидвох міст. Також трускавецька делегація візьме участь у Міжнародному форумі та туристичній виставці в Жешові. Трускавець співпрацює з Жешовом з кінця минулого року.

Барельєф – це один з різновидів художнього рельєфу, скульптурна композиція, виконана на площині і пов’язана з тлом. Барельєфом називають рельєф, випуклість якого не перевищує половини об’єму скульптури. На фасаді мерії Жешова розміщені барельєфи всіх міст-побратимів цього польського міста, зокрема Буффало та Ґайнесвілль (США), Кляґенфурт (Австрія), Білєфельд (ФРН), Лямія (Греція), Кошице (Словаччина), Сату-Маре (Румунія), Спліт (Хорватія), Ніредьгаза (Угорщина), Рушмур (Великобританія). Трускавець став четвертим партнерським містом Жешова в Україні поряд зі Львовом, Івано-Франківськом та Луцьком, чиї барельєфи теж прикрашають фасад жешовської мерії.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви