У Стебнику пройде «Забівка-Фест»

19.08.2019 | Filed under: Публікації

25  серпня (неділя) у мікрорайоні Забівка містечка Стебник Львівської області відбудеться соціально-культурний захід під назвою «Забівка-Фест». Метою заходу є намагання мешканців міста та мікрорайону привернути увагу до системних проблем, які виникають через неузгодженість статусу міста (місто-супутник, місто-матрьошка, місто в місті). Дана ситуація уже тривалий час породжує проблеми у стосунках з містом-донором (Дрогобич), які вже призвели до погіршення умов проживання і невпинної деградації.

«Забівка-фест» за словами організаторів заходу (Ініціативна група «Забівка 18») є своєрідною формою культурного протесту проти систематичних намагань влади міста-донора закрити, реформувати (урізати, понизити статус) єдиної у мікрорайоні школи, яка, як не дивно, є найновішою серед шкільних споруд міст Стебника та Дрогобича. Загальноосвітня середня школа №18 у мікрорайоні Забівка давно перестала бути просто школою, а стала центром суспільного життя мікрорайону. Вона замінила для мешканців місце для прогулянок, дитячі та спортивні майданчики, яких жителі мікрорайону з об’єктивних причин були просто позбавлені.

Захід «Забівка-Фест» буде відбуватися у форматі спортивно-мистецького фестивалю, під час якого говоритимуть про плани, мрії і сподівання, таким чином сформувавши посил до широкого загалу, що ми – громада з активною громадською позицією та планом дій як будувати наше майбутнє у масштабі мікрорайону, і що ми готові боротися за це майбутнє.

– Останній період ми себе відчуваємо другосортними мешканцями у порівнянні з мешканцями Дрогобича. Системне недофінансування, намагання зекономити на нас  призвело до тієї ситуації, яка склалася. Ми не є другосортними мешканцями і хочемо, щоб нас почула і зрозуміла влада у Дрогобичі та у вищих ешелонах влади. Ми готові відстоювати свої права, оскільки розуміємо, що настав час проявити активну громадську позицію, адже відступати просто нікуди, – зазначають представники ініціативної групи «Забівка 18».

Приємно констатувати, що захід уже підтримали представники шоу-бізнесу, спорту, громадськості. Організатори «Забівки-Фесту» сподіваються, що їхній приклад і досвід стане чудовим зразком самоорганізації для інших регіонів з подібною проблематикою і започаткує процес реформування нашої країни з основ.

Початок заходу о 13.00, завершення о 17.00.

Контактна особа: Віра Бобик (+38-097-331-21-40).

За даними прес-релізу

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви