У Трускавці побували журналісти всеукраїнських видань

31.10.2019 | Filed under: Новини

УНІАН, «Інтерфакс-Україна», «Факти.ICTV», спеціалізовані журнали та Інтернет-портали TravelPressClub, «Mandria.ua», «EventUkraine» та «Край» – їхні представники відвідують в ці дні Східницю та Трускавець, щоб популяризувати посеред українців відпочинок в рідній державі. І не лише відпочинок, а й оздоровлення, адже послуги з діагностики та лікування, які пропонуються в санаторіях Трускавця, є ефективними. В Європі, у тому числі в багатьох відомих брендових курортах Чехії, Німеччини, Угорщини, Польщі чи Італії, відпочивальникам переважно пропонуються СПА-послуги. Тож не дивно, що кількість європейців, які хоче дійсно лікуватися і тому їде до Трускавця, зростає. Про це говорилося на зустрічі журналістів з міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським.

А ще на зустрічі зачепили такі важливі питання як промоційна діяльність Трускавецької міської ради, диверсифікація туристичних потоків, співпраця з іноземними партнерами, пріоритетні напрямки розвитку, інвестиції в капітальне будівництво, цілющі властивості мінеральних вод Трускавця, проблеми, з якими стикається курорт, реформа децентралізації тощо. Після зустрічі з міським головою журналісти відвідали кілька об’єктів санаторно-курортного призначення, в тому числі Міжнародну клініку відновного лікування професора Козявкіна.

Мета престуру – показати, що в Україні є такі унікальні курортно-рекреаційні місця як Трускавець, де є пропозиції лікування, оздоровлення та відпочинку для людей різного віку та різних фінансових можливостей. Організатором престуру є управління курортів та туризму Львівської ОДА.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви