У Трускавці здійснюються антисептичні дезінфекційні заходи

17.03.2020 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Трускавецької міської ради, з метою виконання карантинних протиепідемічних заходів на виконання рішення комісії ТЕБ та НС Трускавецької міської ради від 16.03.2020 р. та рішень вищестоящих органів влади у Трускавці проводяться дезінфекційні антисептичні заходи у місцях масового скупчення людей.

Працівники комунального підприємства «Парк курортний» періодично здійснюють дезінфекцію лавок для сидіння на пішохідних вулицях міста (вул. Шевченка, Майдан Кобзаря, бульвар Торосевича тощо), поручнів, автобусних зупинок та лавок на них, смітників, інших місць, де перебувають люди та предметів, яких вони торкаються чи можуть торкатися. Суворі карантинні протиепідемічні заходи застосовано в міській лікарні, санаторіях, готелях та пансіонатах міста, у закладах громадського харчування, супермаркетах та магазинах, а також на центральному бюветі мінеральних вод.

Трускавецька міська рада, державні та комунальні установи, які діють на території міста Трускавця, працюють в режимі дистанційного доступу, тобто прийом громадян обмежено.

Жорсткі протиепідемічні дезінфекційні заходи у місцях масового скупчення людей здійснюватимуться до моменту завершення карантину.

Питання подальшої життєдіяльності міста-курорту обговорять на позачерговій сесії Трускавецької міської ради, проведення якої ініціював вчора міський голова Андрій Кульчинський.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви