У Трускавці здійснюються антисептичні дезінфекційні заходи

17.03.2020 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Трускавецької міської ради, з метою виконання карантинних протиепідемічних заходів на виконання рішення комісії ТЕБ та НС Трускавецької міської ради від 16.03.2020 р. та рішень вищестоящих органів влади у Трускавці проводяться дезінфекційні антисептичні заходи у місцях масового скупчення людей.

Працівники комунального підприємства «Парк курортний» періодично здійснюють дезінфекцію лавок для сидіння на пішохідних вулицях міста (вул. Шевченка, Майдан Кобзаря, бульвар Торосевича тощо), поручнів, автобусних зупинок та лавок на них, смітників, інших місць, де перебувають люди та предметів, яких вони торкаються чи можуть торкатися. Суворі карантинні протиепідемічні заходи застосовано в міській лікарні, санаторіях, готелях та пансіонатах міста, у закладах громадського харчування, супермаркетах та магазинах, а також на центральному бюветі мінеральних вод.

Трускавецька міська рада, державні та комунальні установи, які діють на території міста Трускавця, працюють в режимі дистанційного доступу, тобто прийом громадян обмежено.

Жорсткі протиепідемічні дезінфекційні заходи у місцях масового скупчення людей здійснюватимуться до моменту завершення карантину.

Питання подальшої життєдіяльності міста-курорту обговорять на позачерговій сесії Трускавецької міської ради, проведення якої ініціював вчора міський голова Андрій Кульчинський.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви