Учасники і гості цьогорічного Східноєвропейського Форуму гостинності і курортології

14.02.2020 | Filed under: Публікації

Небувалий інтерес і велика кількість учасників з європейських країн Карпатського регіону, котрі вже анонсували свою участь у заході – ось чим характерний II Східноєвропейський Форум гостинності і курортології. Адже теми, котрі будуть підніматись на пленарних засіданнях, є дуже важливими для наших країн.

Трускавець цього разу відвідають депутат Європейського парламенту від Польщі Богдан Ржоньца, депутати Сейму РП Міхал Цєслак і Каміл Бортнічук, депутати українського парламенту Микола Величкович і Андрій Лопушанський. Візьмуть участь у Форумі голова Комісії Карпатської Підкарпатського воєводства Адам Дрозд та Староста Ясельського повіту цього ж польського воєводства Адам Павлусь. Участь також візьмуть і представники дипломатичного корпусу європейських країн: Генеральний Консул Румунії в Чернівцях Ірина-Лоредана Станцулеску та Консул цієї ж дипломатичної установи Лонел-Константін Мітеа, Консул Генерального консульства Польщі у Львові Томаш Коваль, Консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Лоперт Болаж.

Широким буде представництво очільників міст, котрі будуть мати змогу долучитись до обговорення питань в рамках другого пленарного засідання на тему «Перспективи розвитку туризму і рекреації в містах Карпатського регіону». В залі будуть присутні міські голови Трускавця Андрій Кульчинський, Моршина – Руслан Ільницький, Старого Самбора – Ігор Трухим, селищний голова Східниці – Іван Піляк, селищний голова Славського – Володимир Бега. Польщу репрезентуватимуть бургомістри: міста Риманув – Войцех Фарбанєц, міста Сянок – Томаш Матушевський, міста Загуж – Ернест Новак, міста Устрики Дольні – Бартош Ромовіч, міста Перемишль – Войцех Бакун. Буде присутня також делегація з польського міста Жешува та представники італійського курорту Кьянчано Терме. Словаччину представлятиме делегація з міста Дольний Кубін на чолі з віце-пріматором Матушом Лакостіком. З Угорщини до Трускавця приїдуть делегації зі знаменитого міста-курорту Хевіз, яку очолить бургомістр Папп Габор, а також з міста Ніредьгаза, очільник якого доктор Ференс Ковач перед Форумом має заплановану робочу зустріч з міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським і головою МЦ «Європейська інтеграція України» Іваном Цегеньком. Очікується приїзд і німецької делегації.

Однозначно, що поруч з вищеописаними учасниками, в залі Mirotel Resort&Spa буде багато інших поважних гостей. Це представники готельно-ресторанного бізнесу, оздоровчо-реабілітаційних комплексів, представники влади і місцевого самоврядування. У Форумі візьмуть участь представники центральних органів Державної митної служби України, Державної прикордонної служби, посадові особи Львівської обласної державної адміністрації, ну і звісно ж, представники засобів масової інформації, в тому числі з-за кордону.

Проходити захід буде два дні в форматі пленарних засідань, на котрих учасники і гості будуть мати змогу поділитись власним досвідом та висловити своє бачення конкретних проблем.   Сайт Форуму: http://crystal-lotus.pro/

В рамках Форуму відбуватиметься урочисте вручення щорічної відзнаки «Кришталевий лотос» людям, закладам, заходам, які найкраще популяризують Карпатський регіон.

Отож Форум має стати ефективною комунікативним і презентаційним майданчиком, котрий вчергове об’єднає людей, які розвивають наш спільний Карпатський європейський регіон.

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви