Володимир Маринкевич: «Не дозволю нікому паплюжити моє чесне ім`я»

04.02.2016 | Filed under: Публікації

Депутата Трускавецької міської ради V демократичного скликання Володимира Маринкевича знаю особисто. Знаю як людину шляхетну, добру і неконфліктну. Навіть в часи найбільших політичних баталій у Трускавці його, депутата від партії «Відродження» та тоді ще генерального директора санаторію «Карпати», опозиційні ЗМІ не чіпали взагалі. Зразковий сім`янин, фахівець своєї справи, людина, яка нікому не вчинила зла, а допомогла багатьом.

Тому анонімний пост, розміщений в мережі Фейсбук групою з гучною назвою «Топ Корупціонерів» і який зачіпає пана Володимира, водночас здивував та обурив. Здивував, бо написані нісенітниці поширили деякі трускавчани, а обурив, бо явна неправда та ще й під виглядом анонімки, завжди обурює справедливу людину. А щоб всі могли зрозуміти про що мова, то розмістимо цей наклеп з метою його подальшого аналізу.

«Головний хабарник області. Був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади директора Вищого професійного технічного училища №19 м. Дрогобич.  І хто б міг подумати, що на таку скромну посаду виявлять бажання, аж сім кандидатів, серед яких: один бізнесмен, два директори діючих училищ, два кандидати наук, професор та заступник генерального директора санаторію “Карпати” м. Трускавець — пан Маринкевич. Слід зазначити, як і сам гендиректор санаторію “Карпати” так і екс-міський голова Трускавця пан Грицак очолювали міську організацію Партії Регіонів до останнього дня краху Януковича. І, що Ви думаєте? Колишні регіонали вирішили купити посаду директора в ВПТУ №19 в так званої патріотичної партії “Свобода”, котру представляє директор департаменту освіти і науки у Львівській області пані Небожук за 25 тисяч умовних одиниць. Дуже цікаво, з ким поділиться такою кругленькою сумою пані Небожук, чи привласнить все собі, а можливо щось перепаде посередникам: Задорожному та Лук’янченку “депутатам” обласної та районної ради. 26.01.2016 р. перед рейтинговим голосуванням пані Небожук особистою персоною приїхала в училище для проведення таємної наради з керівним складом, щоб “нагнути” колектив аби вони під час голосування підтримали кандидатуру Маринкевича. Після чого в одному із барів міста Дрогобича зустрівшись з першим проректором ДДПУ Миколою Лук’янченком та Михайлом Задорожним получивши вищевказаний хабар підливши його коньячком з кавою відбула в пенати департаменту освіти. Згідно вище сказаного колектив училища №19, прізвища котрих вказувати не будемо з причин можливого переслідування, звертається до правоохоронних органів, керівництва області та громадськості зупинити таких хабарників та розслідувати дану справу, щодо пані Небожук і посередників-хабародавців, прийняти самі суворі міри покарання за використання службового становища. 02.02.2016 р. Колектив ВПТУ №19»

Побачивши брудний наклеп від «Топ Корупціонерів» з безглуздими звинуваченнями на адресу п. Володимира Маринкевича, я відразу ж написав коментар такого змісту: “прізвища котрих вказувати не будемо з причин можливого переслідування…” Ось тому в Україні і є корупція, що “прізвища вказувати не будемо з причин можливого переслідування”. Якби були прізвища підписантів, то це було б круто. А так – анонімка… І ще такий штрих – Володимир Маринкевич вже два чи три роки не працює в “Карпатах”, і наскільки мені відомо, на останніх виборах він балотувався від “Громадянської позиції”. Від Партії регіонів не балотувався ніколи, у 2010 йшов в міську раду від “Відродження”. Так що принаймні це “колектив ВПУ” міг би перевірити…».

Дійсно, як можна відреагувати на відверту брехню, буцімто Володимир Маринкевич очолював Партію Регіонів у Трускавці? З анонімки виходить, що пан Маринкевич по сьогодні працює в «Карпатах», хоча звільнився він з оздоровниці ще в 2014 році. Анонімка пише про «хабар» і вказується сума цього так званого «хабаря», отже, по ідеї мали б реагувати відповідні органи. Але як притягнути до відповідальності анонімників, які пишуть подібні наклепи і розміщують їх в Інтернеті? Чому вони, якщо їм відомо про факти корупції, не звернуться безпосередньо в правоохоронні органи, не дадуть свідчення? І чи варто реагувати на анонімку взагалі? З останнім запитанням звертаємося безпосередньо до Володимира Маринкевича, який став жертвою чиєїсь замовної брудної інформаційної атаки.

– Можливо, і не треба було б реагувати на цей анонімний допис в соцмережі, – каже Володимир Мар`янович, – але я не дозволю нікому паплюжити моє чесне ім`я. Повірте, питання не в училищі і не в тому, стану я директором цього училища чи не стану. Питання в принципі. Я не збираюся терпіти подібних наклепів…

Володимир Маринкевич розповів спочатку про свій життєвий шлях, а також про те, чому вирішив взяти участь у  конкурсі на заміщення посади директора Вищого професійного училища № 19 в м. Дрогобичі:

– Після закінчення середньої школи я закінчив Дрогобицьке професійно-технічне училище. Закінчив я його з відзнакою, тобто з червоним дипломом. Після того я поступив на стаціонарне відділення Львівського торгово-економічного інституту, який успішно закінчив в 1980 році.  Отримав кваліфікацію товарознавця продовольчих товарів. Оскільки гарно вчився, то за розподілом отримав посаду заступника директора райзаготконтори в Кіровоградській області. Пізніше була служба в армії, оскільки під час навчання не було військової кафедри. Далі трошки попрацював заступником директора універмагу, а згодом повернувся у профтехосвіту – у Дрогобицьке профтехучилище, яке колись закінчив. Там пропрацював близько десяти років на посаді майстра виробничого навчання і паралельно викладача. Закінчив педагогічний факультет Московського кооперативного інституту ордену Дружби народів і отримав диплом викладача технікуму. Пізніше, коли кооперація віддала Богу душу і її не стало, я пішов у бізнес. Дев`ять років працював головним бухгалтером одного з торгових підприємств Трускавця (магазин «Болоння» – В.К.). Потім познайомився з чудовою людиною – Грицаком Левом Ярославовичем. Він запросив мене на працю в санаторій «Карпати», де я спочатку працював головним бухгалтером, а пізніше був обраним на посаду генерального директора. Зараз, маючи досвід господарської, економічної, бухгалтерської діяльності, я можу зорієнтуватися, що на сьогодні потрібно будь-якому підприємству, щоб воно рухалося згідно з вимогами сучасної економіки. Коли було оголошено конкурс на заміщення посади директора училища, я подав свою кандидатуру. Я був учнем цього училища, був майстром, викладачем. 10 грудня оголосили про цей конкурс, а сам конкурс відбувся 26 січня. В мене є добра програма, реалізація якої вирішила б багато проблем, які зараз стоять перед цим навчальним закладом. І, видно, комусь це дуже не сподобалося, хтось побачив у мені ту людину, яка зможе реально очолити училище і розпочати там зміни. Тому, напевно, й появилася ця анонімка в соцмережі.

Запитуємо Володимира Маринкевича щодо закидів у членстві (і навіть керівництві) в Партії регіонів:

– За своє життя я не був у жодній партії, – каже Володимир Мар`янович. – В тому числі в Комуністичній. Мій батько люто ненавидів комуністів, комуністичну ідеологію, за що був переслідуваний. Я в 2006 та 2010 році балотувався в депутати Трускавецької міської ради від партії «Відродження», але я не був членом цієї партії. В Партії регіонів я ніколи не був, тому написане в анонімці – відверта брехня. Працюючи в санаторії «Карпати» ми робили багато добрих справ, і тоді коли я був генеральним директором санаторію (до 2010 року), і пізніше, на посаді першого заступника. Ми допомагали школам (всім трьом школам у Трускавці), робили дитячі майданчики, ремонтували палати в міській лікарні. Крім того, допомагали асоціації інвалідів, ветеранській організації, церквам тощо. І якщо якусь добру річ робили працівники «Карпат», то це не значить, що все це треба пов`язувати з Партією регіонів. До речі, я тепер, в 2015 році, теж балотувався у міську раду – від «Громадянської позиції», хоча, знову ж таки, як безпартійний. Я не вступав у своєму житті в жодну партію. Тому такі звинувачення – це намагання мене обпаплюжити, причому абсолютно безпідставно.

– Пане Володимире, в анонімці здійснено брудну атаку не тільки проти Вас, але і проти директора департаменту освіти п. Небожук, а також депутата обласної ради Михайла Задорожного.

– Коли читати цю анонімку, то відразу впадає в око її замовність. Нісенітниці, що я когось буцімто підпоював, комусь давав хабар. І що, я зараз це маю спростовувати, доводити щось? Кому? Зрозуміло, що це брудна атака на мене. І мені прикро, що тут зачепили ще й інших людей. Приплели сюди Михайла Задорожного, Лук`янченка, приплели каву з коньяком, «Свободу». Конкурс має дорадчий характер. Але він дійсно був організований на високому рівні. Вважаю, що це заслуга Небожук Олександри Іванівни, директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Вона абсолютно неупереджено відносилася до всіх учасників конкурсу, терпляче пояснювала що потрібно для участі в конкурсі, які вимоги ставляться перед майбутнім директором училища. Це надзвичайно толерантна і фахова людина, тому я і вирішив оприлюднити цей свій коментар – як особа, яка розуміє, що напевно не буде призначена на посаду директора училища. Як можна таку світлу людину як Олександра Небожук у чомусь звинувачувати? Це дуже низько і підло, я вважаю…

Після розмови з Володимиром Маринкевичем беремо невеличкий коментар у Лева Грицака, котрого теж згадали в цьому дописі:

– Про те, що проводиться якийсь конкурс на посаду директора училища в Дрогобичі і що там бере участь Володимир Мар`янович, я довідався тільки цього тижня. Прізвище Небожук почув тільки сьогодні, не знаю хто це такий чи така. Щодо Партії регіонів, то так, я був у цій організації, але вийшов одним із перших у Львівській області, коли тільки почалися події Революції Гідності. Володимир Мар`янович хоча й був моїм заступником, але в Партію регіонів не вступав, це було його право і ніхто нікого не змушував вступати в цю партію. Вважаю, що Володимир Маринкевич  має відреагувати на цю анонімку і звернутися в правоохоронні органи, щоб виявили автора цієї писанини. Бо тут посягають на його честь, гідність та ділову репутацію. Судячи зі змісту анонімного допису, то за цим може стояти хтось, хто дуже мітить на посаду директора училища. Я співчуваю колективу училища, якщо така підла людина як цей анонімщик стане на чолі цього освітнього закладу.

…Закінчаться бурхливі обговорення в соцмережах «виборів» директора Дрогобицького училища, у Львівській ОДА приймуть якесь рішення з цього приводу. І неважливо, стане на чолі училища Володимир Маринкевич, Василь Моштук чи хтось інший з семи претендентів, хто набрав найбільшу кількість балів. Важливо інше – доки безкарно всілякі «влади тверді», «колективи училищ», «христини світлі» та інша наволоч безкарно паплюжитиме чесне ім`я порядних людей?

Чи не мучитиме совість того, хто замовив чи написав явну брехню проти людини, котру поважають навіть опоненти і котрій ніколи ніхто не міг дорікнути нечесністю? Голослівні звинувачення у причетності до Партії регіонів, дачі хабаря, змові з чиновниками та депутатами – це просто згусток жовчі. Напевно, це справа рук того, хто сам дуже хоче посісти крісло директора училища і всіляко паплюжить достойного конкурента, на якого не вдалося знайти жодного компромату. А якщо не вдалося знайти – то вирішили вигадати будь-що і запустити під брендом «Топ Корупціонерів». Але анонімка – вона анонімкою й залишиться, як би прекрасно її не озаглавлювати. Бо до порядної людини бруд не пристане. І на це мали б зважити ті, хто прийматиме остаточне рішення по кандидатурі директора ВПУ № 19…

Підготував Володимир Ключак

(Переглядів 1 171 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви