Вишкіл “соколят” проходив в Уличному

24.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Соколят з Модрич, Доброгостова, Лішні, Попелів, Ясениці, Дережич, Болехова і, звичайно, Уличного зібрало фізкультурно-просвітницьке товариство “Сокіл” цьогоріч в Уличному.

Як повідомив головний спеціаліст районного виділу освіти Іван Стецько, мета цього заходу; виховання національної свідомості, патріотизму підростаючого покоління, пропаганда здорового способу життя.

З приємністю виступили сільський війт Уличного Анатолій Коренських та директор місцевої школи Ярослав Савчин, що соколята накінець “долетіли” і до Уличного. Згодом тутешній парох о. Євгеній відправив молебень за здоров’я присутніх і освятив тимчасові оселі, в яких розташувалися команди, та чудову місцевість, де відбувалися різні конкурси. Цьому передувало підняття державного прапора та пролунав гімн.

Кожна команда налічувала по 10 чоловік (5 дівчат і 5 хлопців), очолювана зазвичай викладачами фізвиховання. Було проведено багато конкурсів, зокрема строю і пісні, в’язання вузлів, облаштування бівуаку (наметів). Відбулася вікторина “Люби і знай свій рідний край”, паралельно проходив конкурс на кращий туристичний обід. Також були і спортивні змагання – футбольний міні-турнір.       :

Всі учасники були задоволенні організацією і проведенням даного заходу. Іван Теодорович завдячує керівництву Уличняиської школи, зокрема директору Ярославу Савчину, його заступнику з виховної роботи Оксані Филяк та педагогу-організатору Галині Чернецькій за старання в добре організованій роботі..

Орест Хандоняк, газета «Вільне слово»

(Переглядів 37 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви