Вийшла монографія про «Нафтусю», на черзі – наукове дослідження про озокерит

26.10.2021 | Filed under: Публікації

Днями вийшла у світ наукова монографія під назвою «Ентропія, гармонія, синхронізація та їх нейро-ендокринно-імунні кореляти», авторами якої є науковці А. Гоженко, М. Корда, О. Попадинець та І. Попович. Монографію надрукувало одеське видавництво «Фенікс». Хоча в назві дослідження трускавецька цілюща вода «Нафтуся» не фігурує, проте весь зміст монографії побудований саме на властивостях «Нафтусі».

В цілому ж у монографії узагальнено дані літератури і результати власних досліджень зв’язків інформаційних параметрів – ентропії, гармонії і синхронізації – з параметрами нейро-ендокринно-імунного комплексу експериментальних тварин і пацієнтів курорту Трускавець. Продемонстровано, що інформаційні параметри, передовсім ентропія, є маркерами інтегрального стану нейро-ендокринно-імунного комплексу, відповідального за адаптацію організму до несприятливих факторів фізичної, хімічної і біологічної природи. Монографія призначена для спеціалістів медичної реабілітації, імунологів, ендокринологів, патофізіологів. Ознайомитися з науковою працею можна за цим посиланням.

А найближчим часом вийде ще одне цікаве дослідження – на цей раз про озокерит. Брошура «Озокерит – кровний брат «Нафтусі»» розповість про цілющі властивості земного воску, лікувальні фактори якого вартують не лише поглибленого наукового вивчення, а й ширшого застосування в медичних цілях.

Власна інформація

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви