Вийшла монографія про «Нафтусю», на черзі – наукове дослідження про озокерит

26.10.2021 | Filed under: Публікації

Днями вийшла у світ наукова монографія під назвою «Ентропія, гармонія, синхронізація та їх нейро-ендокринно-імунні кореляти», авторами якої є науковці А. Гоженко, М. Корда, О. Попадинець та І. Попович. Монографію надрукувало одеське видавництво «Фенікс». Хоча в назві дослідження трускавецька цілюща вода «Нафтуся» не фігурує, проте весь зміст монографії побудований саме на властивостях «Нафтусі».

В цілому ж у монографії узагальнено дані літератури і результати власних досліджень зв’язків інформаційних параметрів – ентропії, гармонії і синхронізації – з параметрами нейро-ендокринно-імунного комплексу експериментальних тварин і пацієнтів курорту Трускавець. Продемонстровано, що інформаційні параметри, передовсім ентропія, є маркерами інтегрального стану нейро-ендокринно-імунного комплексу, відповідального за адаптацію організму до несприятливих факторів фізичної, хімічної і біологічної природи. Монографія призначена для спеціалістів медичної реабілітації, імунологів, ендокринологів, патофізіологів. Ознайомитися з науковою працею можна за цим посиланням.

А найближчим часом вийде ще одне цікаве дослідження – на цей раз про озокерит. Брошура «Озокерит – кровний брат «Нафтусі»» розповість про цілющі властивості земного воску, лікувальні фактори якого вартують не лише поглибленого наукового вивчення, а й ширшого застосування в медичних цілях.

Власна інформація

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви