Зарплатня в Україні понад 1000 доларів – це реальність, або як стати ІТ-фахівцем.

31.03.2017 | Filed under: Некатегоризовано

Ініціатива «Франко-хаб» оголошує набір заявок на безкоштовні курси програмування (курс Гарвардського університету CS50, який викладатиме  завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Григорович Віктор Геннадійович).

Ваш вік і фах значення не мають, головне – математичний склад мислення, уміння аналізувати та бажання навчатись. Відбір кандидатів відбуватиметься на конкурсній основі. Термін навчання – 2 місяці (2-3 заняття в тиждень у післяробочий час).

Після навчання Ви отримаєте змогу працевлаштування в ІТ-компанії «PettersonApps», яка є партнером ініціативи «Франко-хаб» та фінансує оплату курсу.

Подати заявку на навчання можете до 31 березня, заповнивши гугл-форму .

Визначення переможців, які отримають змогу безкоштовного навчання – до 14 квітня

Довідково: ініціатива «Франко-хаб» успішно діє у Дрогобичі з минулого року. Її ініціатор Василь Яворський спільно з партнерською ІТ-компанією з м.Ужгород уже провів курси з IOS-розробок для студентської молоді, і вже сьогодні четверо молодих студентів, які за 2 місяці навчились розробляти додатки під IOS на мові програмування SWIFT, працюють як фрілансери над ІТ-проектом.

«Наше завдання – створити у Дрогобичі якісне ІТ середовище, що відтак дозволить реалізувати ключову ідею ініціативи. Основна мета – створити потужний бізнес-інкубатор, що дозволить зберегти розумовий потенціал країни, призупинити його відтік закордон, надавши молодим ІТ-спеціалістам змогу працювати у рідному місті, рідній країні. Сьогодні ми допомагаємо іншим, навчаючи їх, а завтра, маю таку надію, знайдеться інвестор, який допоможе нам зреалізувати нашу мрію – створити потужний ІТ бізнес-інкубатор у місті Дрогобич», – розповідає Василь Яворський.

Використано інформацію  Медіа-дрогобиччина

(Переглядів 101 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви