Завтра у Львові пройде резонансний суд по Трускавцю

14.09.2016 | Filed under: Новини

У четвер, 15 вересня, у Львівському Апеляційному суді відбудеться судове засідання у цивільній справі, яка безпосередньо стосується Трускавця. Підприємці Данило Косовський та Андрій Турчик судяться щодо визнання права власності на нерухоме майно. Мова йде про майно ПАТ «Львівтурист» на вулиці Шевченка (біля шоколадної майстерні, навпроти кафе «Згадка»). Оскаржується рішення суду першої інстанції (Трускавецький міський суд, суддя В. Марчук).

Судова справа є досить пікантною, адже за фігурою п. Косовського вбачається постать одного з екс-мерів Трускавця. Споруда, розміщена в самісінькому центрі міста, приносить чималий дохід. Є інформація, що саме через втягнення у цей спір за майно і був отруєний заступник міського голови Трускавця Олександр Ткаченко.

Судова справа № 457/1489/13 по майні, яке могло б належати трускавецькій громаді, розглядатиметься у Львівському Апеляційному суді колегією суддів (Ванівський О.М., Цяцяк Р.П., Шеремета Н.О.) в 11.30. Важливість прийнятого рішення важко переоцінити.

У Трускавці надіються на непідкупність суддів, які розглядають цю справу, і на справедливість Феміди. Інформацію про перипетії судового розгляду та підводні камені в цій справі можна буде подати вже після ухвали Апеляційного суду.

(Переглядів 287 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви