Заява голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка

05.07.2012 | Filed under: Акценти

/Прошу Бога про укріплення єдності українського народу та цілісності нашої держави/

 Свій мовний вибір я зробив, увібравши його з молоком матері. Впродовж усього свого життя я і моя родина є відданими носіями рідної мови. Це свята і непохитна цінність.

Прошу замислитись над тим, як нині кожен з нас шанує і плекає цю цінність. Чи все ми зробили для того, щоб наша рідна мова стала мовою всіх українців, щоб вона єднала нас усіх та достойно утверджувалася серед мов інших народів?

В цей непростий час – коли нація проходить чергове випробування – найбільшою цінністю є її безумовна єдність. Прошу Бога про укріплення єдності українського народу та цілісності нашої держави.

Тому закликаю всіх громадян краю до взаємоповаги і толерантності.

Шановні краяни! Переконаний, що рівень Вашої толерантності має бути рівним до гідності рідної мови.

Перебуваючи у відрядженні, маю велику надію на те, що моє слово буде почутим.

Михайло Костюк, прес-служба Львівської ОДА

(Переглядів 152 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви