Зелені подарунки для громади

01.04.2021 | Filed under: Новини

Оскільки погодні умови покращилися і стало тепліше, то цього тижня у Трускавці розпочали озеленення міста. Як інформує інженер садово-паркового господарства КП «Парк курортний» Уляна Демакіна, приємний зелений подарунок зробив для Трускавця ФОП Кравчук Віталій Богданович (розсадник в с. Модричі). Він подарував саджанці вейгели та лапчатки, гортензії мітловидної, ялівцю, туї східної та барбарису Тунберга – разом біля 30 штук. І це лише перший подарунковий «транш» від благодійника. Найближчим часом у Трускавці планується висадити ще 20 штук барбарисів Тунберга і 20 кущів лапчатки, які ФОП Віталій Кравчук пообіцяв безоплатно передати для озеленення міста.

Ще один приклад благодійництва подав доброгостівчанин Степан Кос, котрий пожертвував для села деревце ялинки. Про це повідомив староста сіл Доброгостів та Бистрий Василь Ірод. Відтепер щорічно на Різдвяно-Новорічні свята в центрі Доброгостова прикрашатимуть живу красуню-ялинку. У добрій справі перенесення та посадки ялинки допомагали Микола Жагаляк, Мар`ян Жагаляк, Михайло Лико, Руслан Васьків та Андрій Дутка.

Це хороші докази того, що свою рідну землю треба любити не потоком шумних галасливих фраз, а конкретними справами. І приклади Степана Коса та Віталія Кравчука вартують того, аби їх наслідувало якомога більше людей в нашій Трускавецькій громаді та по всій Україні. Тоді буде більше зелені, більше чистого повітря та більше добра навколо.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви