Зустріч в Генеральному консульстві Польщі у Львові

24.06.2020 | Filed under: Публікації

23 червня відбулась робоча зустріч голови правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька з Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкєвіч.

Пані Еліза Дзвонкевіч отримала екзекватуру – дозвіл на виконання консульських функцій у Львівському консульському окрузі. І вже 28 жовтня 2019 рокуз амінила на цій посаді попереднього Генерального Консула Рафала Вольського. Пані Еліза є уродженкою Варшави і за фахом не є дипломатом. Вона навчалась у Варшавському університеті і закінчила кафедру української філології. Після навчання поглиблювала своє зацікавлення країнами Східної Європи, продовжуючи післядипломну освіту в Центрі Східноєвропейських студій при Варшавському університеті. Здобула також фах менеджера в галузі управління персоналом у Познанській Вищій банківській школі. Протягом тривалого часу Еліза Дзвонкевіч працювала в державних і корпоративних фондах на керівних посадах. Також виконувала обов’язки заступника директора Національного центру культури.

В ході зустрічі Іван Цегенько розповів про діяльність очолюваної ним організації, наголосивши що в багатьох проєктах Міжнародного Центру беруть участь учасники і партнери  з польської сторони. Особливий акцент розповіді був зроблений на перспективі подальшого проведення Східноєвропейського Форуму гостинності і курортології та врученні відзнаки «Кришталевий Лотос». Пані Дзвонкєвіч була запрошена на Форум, який відбувався в лютому 2020 року, але не змогла бути присутня на ньому зі службових причин. Та на цьому заході все ж був представник польської дипломатичної установи – консул Томаш Коваль, який також взяв участь у описуваній зустрічі в Генеральному Консульстві.

Під час бесіди сторони зійшлися на тому, що велику участь в розвитку міждержавних стосунків відіграють зв’язки на громадських засадах та співпраця такого плану в різноманітних сферах. Досвід діяльності МЦ «ЄІУ» наглядний цьому приклад, зазначив Іван Цегенько, адже за чотири роки спільно з польськими партнерами були проведено багато заходів культурного, спортивного, медичного спрямувань. Також були обговорені перспективи співпраці Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» з Генеральним консульством РП у Львові у втіленні проєктів громадської організації та підтримки їх зі сторони Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

На завершення зустрічі голова правління МЦ «ЄІУ» Іван Цегенько розповів про курортний регіон Львівщини і його перлину – Трускавець, та запросив пані Елізу Дзвонкєвіч відвідати це місто. Отож маємо сподівання що такий візит найближчим часом відбудеться і по закінченню карантину спільно з Генеральним консульством зможемо ще ефективніше співпрацювати з нашими найближчими західними сусідами.

Степан Гнатків

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви