Звіт депутата Трускавецької міської ради Герльовського Івана Ігоровича перед мешканцями одномандатного виборчого округу № 20

26.12.2013 | Filed under: Публікації

За 2013 рік мною зроблено 26 запитів та звернень  до міського голови, до  міської ради, в правоохоронні органи міста.  

Ці звернення стосувались:

– соціальних питань;

– дотримання законодавства та запобігання злочинам:

– житлово-побутових питань;

– консультативно-роз’яснювальної роботи.

Вибірково інформую про виконану мною роботу, як депутата-мажоритарщика виборчого округу № 20 за 2013  рік.

Підсумовуючи свою депутатську діяльність за 2013 рік хочу сказати наступне. Нелегко  давались окремі питання, які виносились на засідання сесії Трускавецької міської ради. Вважаю, що найважливішими рішеннями в цьому році були:

1. В липні 2013 року на капітальний ремонт системи водопостачання та каналізації житлового будинку № 1 по вул. Стуса у м. Трускавці було передбачено 29 672, 40 грн. З вказаної суми виконано робіт по заміні трубопроводів та системи каналізації на суму 8 526,53 грн., решту суми на вказані роботи буде виділено в наступному 2014 році.

2. За моїм сприянням та наполяганням мешканців під’їзду № 1 буд. № 1 по вул. Стуса було відновлено роботу ліфта, який не працював 2 місяці.

3. За моєї ініціативи, постійними наполяганнями та зверненнями до керівництва міста 18 сесією Трускавецької міської ради 22.05.2012 р. було прийнято рішення № 325 “Про затвердження комплексної програми модернізації капітального ремонту диспетчеризації та технічної експертизи ліфтів на 2012-2015 роки”, до якої було включено капітальний ремонт двох ліфтів в будинку № 9 по вул. Стуса. Програма в частині ремонту ліфтів будинку № 9 по вул. Стуса виконана в повному обсязі. На ремонт ліфтів затрачено кошти в сумі 88 780 грн.

На прохання мешканців під’їзду № 4 буд. № 1 по вул. Стуса за власні кошти здійснив освітлення підвалу, оскільки вже тривалий час після пожежі згоріли електричні проводи, вимикачі та розетки. Все це відновлено в повному обсязі.

За власні кошти мною були придбані та встановлені перила, а також відновлені сходи від будинку № 9 до пішохідного переходу вулиці Стуса.

За власні кошти придбав та встановив перила в обох під’їздах у будинку № 9 по вул. Стуса.

Коли трапилася біда в родині Антіпових, захворіла восьмирічна Іринка, з власної ініціативи допомагав збирати кошти на операцію дівчинки, сам вніс значну суму і, слава Богу, дівчинку успішно прооперовано.

Брав активну участь у доброчинній акції до дня Святого Миколая разом з о. Петром у сиротинці «Оранта», який знаходиться у м. Дрогобич. Діти з великою радістю нас зустріли і були вдячні за подарунки.

Максимально сприяв у відправленні людей до м. Києва на МАЙДАН. Здійснював агітацію та закликав трускавчан підтримати євроінтеграційні процеси в Україні особистою присутністю в м. Києві, а також коштами. Особисто пожертвував на потреби МАЙДАНУ.   

На завершення свого звіту вітаю мешканців та гостей нашого міста з наступаючими святами: Новим 2014 Роком та Різдвом Христовим, які супроводжуються бурхливими подіями у центрі Держави – стійким МАЙДАНОМ. Хай Бог допоможе нам вистояти і добитися кінцевої мети. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

Щиро Ваш депутат, Іван Герльовський

Бліц-запитання до пана Івана Герльовського від “Трускавецького Вісника”

Як Ви голосували у Трускавецькій міській раді по питаннях:
1. Призначення директора трускавецького радіо, осінь 2013р.
2. Про виділення матеріальної допомоги для міського голови Руслана Козира, осінь 2013р.
3. Щодо облаштування на території зеленого скверику по вулиці Шевченка чергового міні-ринку, 2013р.
4. Щодо Програми соціально-економічного розвитку, де виділили гроші на закупку авто меру (чи меру через Трускавецьжитло), і 600 тис. грн на ремонт мерії, 2013р.
5. Про безкоштовну передачу трьох земельних ділянок Трускавецькурорту, «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ЗАТ ЛОЗ «Трускавецькурорт», 15 березня 2011 року

Яке Ваше ставлення до руйнування дитячого майданчика на вул. Мазепи, 8-10?
Яке Ваше ставлення до рішення виконкому про нищення туй на бульварі Ю. Дрогобича?

З повагою, Андрій Пристай

Шановний п. Пристай надаю відповіді на ваші запитання:

1.Я поважаю Ореста Лещишина як журналіста і колишнього директора КП “Редакція міського радіомовлення”,оскільки він не мало роботи зробив і вкладав свій час у розвиток цього радіо,але не розумію чому люди бояться змін. Оскільки зміни можуть бути на краще тим паче, коли технології міняються (комп’ютеризація) і завжди потрібні нові обличчя.
Я голосував за це питання.
2.Якщо ви п.Андрій спостерігали б уважніше за сесіями ТМР то б знали, що з поважних причин мене не було на цій сесії і не займайтеся дезінформацією по цьому питанню!
3.Підтримував це питання, оскільки щонайменше 25 підприємців (трускавчан) опинилися на вулиці без роботи після того як втратили робочі місця на ринку ”Дукан”. І не бачу нічого злочинного дати можливість цим людям заробляти собі і сплачувати податки місту.
4.Щодо автомобіля, то мова велася про мінівен для КП ”Парк курортний” і це нормальне явище, оскільки ми проживаємо у всесвітньо відомому курорті Трускавець, який навіть не має свого транспорту приймати делегації з різних країн.
Знаючи наскільки якісно роботи робилися колишньою владою маємо на прикладі ”СЗШ-гімназія” спортзал і скільки коштів було освоєно то стан ТМР особливо корпусу Бориславська, 1, я дивуюся як ще перші поверхи не топило.
5. Я не пригадую, як голосував і чи взагалі був присутній в цей день на сесії, але я обов’язково з’ясую і вас повідомлю додатково.

Щодо дитячого майданчика то його назвати важко, я б назвав руїна на якій швидше могли б діти травмуватися ніж бавитися. Майже все було зруйноване природою… Можливо у найближчий час на цьому місці дійсно буде збудований новий дитячий майданчик для дітей цієї вулиці.

Негативне (знищення туй на б-рі Ю.Дрогобича).

(Переглядів 1 389 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви