Ауґусто Честра: «Я не бачу жодних перешкод для того, щоб італійські туристи їздили до Трускавця»

26.02.2020 | Filed under: Публікації

Наприкінці минулого тижня у Трускавці відбулася непересічна подія – ІІ Східноєвропейський Форум гостинності та курортології. Участь в ньому, на жаль, не змогла взяти делегація мерії італійського міста К`янчано Терме, з яким планується підписання угоди про партнерство. Проте Італія все ж була представлена на Форумі.

Наш співрозмовник – Ауґусто Честра, Президент Асоціації підприємців італійського реґіону Лаціо, до якого належить і місто Рим, керівник об`єднання  «Confartigianato Imprese Frosinone».

Наша розмова відбулася завдяки сприянню та перекладу Ореста Василька, директора Італійського центру ім. Леонардо да Вінчі у Львові, викладача Національного університету «Львівська політехніка», представника Торгівельно-Промислової Палати «Італія-Україна».

– Пане Ауґусто, розкажіть трошки про організацію, яку Ви представляєте, і якою є мета Вашого візиту до Трускавця?

– Я представляю одну з найпотужніших асоціацій в Італії, яка об’єднує малі та середні підприємства. Також представляю тут реґіон Лаціо, куди входить і Рим.

Для мене велика приємність та радість бути присутнім на Східноєвропейському Форумі гостинності та курортології у Трускавці. І моя особиста ціль як Президента нашої асоціації – розпочати плідну співпрацю з Трускавцем, знайшовши відповідні дотичні пункти для неї. Гадаю, що і підприємці Лаціо в Італії, і підприємці Трускавця могли б взаємовигідно співпрацювати, зокрема у сфері туризму та курортології. Я вивчаю, чим італійські туристичні компанії могли б зацікавитися у Трускавці, і донесу їм необхідну інформацію.

Я вже мав можливість представити компанії, які є членами нашої Асоціації, і підтверджую, що в Італії є зацікавлення Трускавцем, його лікувально-відпочинковою базою та можливостями.

– Як саме могли б співпрацювати Трускавець та реґіон Лаціо?

– В першу чергу я бачу це як організацію відпочинку та лікування італійців через наших італійських туроператорів. Спочатку можна організувати ознайомчі тури на 3-4 дні, а потім робити їх довшими, і започатковувати популяризацію Трускавця серед бізнесменів нашого регіону.

Окрім бальнеологічних послуг наші громадяни могли б отримувати у Трускавці і медичні послуги. Зокрема нас цікавить стоматологія, але не тільки вона одна.

Інша сфера співпраці – це зимовий спорт.

– Ви вперше у Трускавці?

– Ні, одного разу я вже був у цьому чудовому місті-курорті, але це був неофіційний візит, а ознайомчий. Тепер я прибув з діловими пропозиціями.

Перш за все мені сподобались гостинність та щирість жителів Трускавця. Бачу, що керівництво міста дуже вболіває за розвиток курорту, це похвально та приємно. У Трускавці є все для того, щоб італійські відпочивальники приїжджали і отримували пакет послуг. Тут хороша інфраструктура, це справжній європейський курорт з привабливими для нас цінами.

Тож я не бачу жодних перешкод для того, щоб італійські туристи їздили до Трускавця.

Grazie, signoro Augusto.

Спілкувався Володимир Ключак

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви