Депутат від Дрогобиччини очолив підкомітет з питань місцевих бюджетів та бюджетної підтримки регіонального розвитку

05.09.2019 | Filed under: Новини

Народний депутат України від Дрогобиччини Орест Саламаха (фракція «Слуга народу») очолив підкомітет з питань місцевих бюджетів та бюджетної підтримки регіонального розвитку Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Про це народний обранець поінформував на своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук.

За словами Ореста Саламахи, сьогодні, 5 вересня, він взяв участь у роботі Комітету з питань бюджету, зокрема щодо розгляду питання розподілу субвенцій між регіонами для ветеранів війни з числа внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції, забезпеченні її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпечуючи їх здійснення, перебуваючи безпосередньо у районах та у період здійснення зазначених заходів та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-20 частини першої статті 6 «Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та потребують поліпшення житлових умов.

За результатами засідання Комітетом попередньо схвалено рішення надати грошову допомогу 35 нашим захисникам. Остаточне схвалення планується здійснити завтра, коли питання буде виставлене на голосування в Комітеті.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оголошення: знайдено ключі
  25.11.2019 | 09:32

  В неділю, 24 листопада, після обіду була знайдена зв’язка ключів біля будинку № 72 на вул. Стебницькій у м. Трускавці. Власнику ключів прохання звертатися за тел. 067-977-82-12 (п. Уляна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Повідомлення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури […]

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви