На порядку денному – футбол, або Футбол як інструмент передвиборчої агітації

04.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Приємно, коли всі в Трускавці приділяють таку пильну увагу футболу, його розвитку. І команди створюються, і дитячі турніри проводяться. От тільки є одне але. Все це роблять напередодні виборів. Опісля – ні стадіону, ні футболу, а ні реалізації обіцянок щодо його розвитку.

ФК «Карпати-2010» – ця назва промовисто говорить про те, наскільки довго в переносному значенні цього слова може проіснувати новостворена команда за ініціативи голови ГО «Рада міста» Руслана Козира.

При всіх симпатіях чи антипатіях до даної особи, ми не хочемо нікого ображати. Тим паче, що наміри в нього благородні та варті уваги. От тільки чому саме зараз починають розвивати трускавецький футбол, який ледь жевріє вже більше п’яти років? Протягом цього затишшя лише керівництво ЗАТ «Трускавецькурорт» взяло на себе сміливість почати відроджувати цей вид спорту в його зародках, створивши при підприємстві дитячу футбольну команду з однойменною назвою (до того ж, зауважте, ще задовго до початку усіляких виборчих перипетій), яка й представляє наше місто-курорт на всеукраїнських змаганнях і навіть міжнародних. До речі, хто досі не знає: Іван Павлик офіційно є тренером дитячої футбольної команди ЗАТ «Трускавецькурорт» і за це отримує зарплату. І більше ніде та в ніякій іпостасі він не виступає. Робота в Трускавецькій ДЮСШ – у далекому минулому.

Дивно, що на збори клубу не було запрошено голову федерації футболу м. Трускавця В. Стецька. Натомість про перспективи спортивного курорту попросили розповісти голову федерації футболу Дрогобиччини В. Кобільника.

Окрім цього хочеться процитувати уривок з матеріалу газети «Джерела Трускавця»: «Статутом ФК «Карпати-2010» передбачена посада почесного президента – це має бути людина, яка зробила вагомий внесок в розвиток футболу міста і футбольного клубу…». Цією людиною став Руслан Козир. Бізнесмен, який, підкреслимо, хоче щось зробити для місцевого футболу. А вагомий внесок – це ж можна репрезентувати Івана Павлика, вихованці якого й поповнили ряди новоствореної команди і безкорисному ентузіазму якого можна лише позаздрити. Та й узагалі, складається враження, що, фактично, усі кандидати та претенденти на крісло мера міста те й роблять, що копіюють ЗАТ «Трускавецькурорт» та ФФТ. Як тільки ці структури проведуть роботу в плані розвитку футболу, так одразу решту діють під копірку. Це – нечесно. А загалом чудово, що хоч кілька наступних передвиборних місяців трускавчани матимуть змогу насолоджуватися грою мільйонів на будь-який смак та колір.

Н. Козар, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 15 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви