Не шосте демократичне скликання, а «вакханалія»

24.09.2015 | Filed under: Публікації

Чергова сесія – чергове збіговисько популістів. Такий висновок сьогодні зробила більшість присутніх у сесійній залі. Чинна влада вже вкотре не може зібрати кворуму, постійно посилаючись на безвідповідальність народних обранців. І жодного слова про умови, створені для праці. Авторитаризм керівника, відсутність розуміння, ігнорування власної позиції депутата, маніпуляції рішеннями – все це призвело до того, що у активних та справді дієвих депутатів (особливо мажоритарників) пропало будь –яке бажання з’являтись на сесію.

А сьогодні, терміново на колегію до голови ЛОДА (за офіційною версією), поїхав і мер. Секретар ради Петро Шумин  демонстративно зачитав прізвища присутніх у сесійній залі і обурився поведінкою відсутністніх депутатів. Тож  засідання як такого не відбулось, скоріше це були громадські слухання.

Слово взяв Євген Юник та Богдан Габшій.  Промова першого звучала радше як прощання, а другого як виправдовування. Можливо це пов’язано з даними попередніх соціологічних опитувань і рейтингами партій, членами яких є ці депутати.

Можливість висловитись отримали і учасники АТО, які гуртом прийшли відстоювати свої права на земельні ділянки та житло. Хлопці, які стояли та стоять на захисті кордонів держави озвучили своє право цією ж державою їм надане. Надзвичайне обурення на вимоги АТОвців щодо виділення землі для заснування алеї (парку) та меморіалу пам’яті героям Небесної сотні та загиблим у антитерористичній операції бійцям виказала Леся Дідик.

Громадська активістка, а віднедавна кандидат в депутати Трускавецької міської ради від «Солідарності» (пропрезидентської сили), звинуватила, вдумайтесь – людей, які приймали участь у військових діях, у маніпуляціях цією темою, та «ткнула їх носом» у приналежність до різних політичних сил. На що( під аплодисменти присутніх) отримала гідну відповідь від  Вадима Пєчнікова  та Василя Тимчишака, котрі пояснили п.Лесі, що повернувшись додому вирішили включитись в боротьбу за своє місто, адже чинна влада п’ять років  займалась розпродажем та «дерибаном» комунального майна та землі.

Про розкрадання розповів і, тепер уже колишній, виконавчий директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Петро Іванишин. Правда у своїй власній інтерпретації. Звісно він ні у чому не винен, і нікого не піарить. Але це вартує окремої історії.

Наприкінці, Мирон Бучацький, назвав правління цього скликання «вакханалією».

Секретар ради не стримував іронічної посмішки дивлячись на виступи представників громади, АТОвців. З його уст багато раз пролунала фраза: «Можливо ми ще зможемо хоч раз зібрати сесію». Ви вже постарайтесь Петро Євстахович, якщо не заради інтересів Атовців, їх вдів та пересічних трускавчан, то хоча б для того, щоб випросити у того, чиєю правою рукою ви були останні роки, гроші на усунення аварійної ситуації у вашому будинку.

(Переглядів 223 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви