Співпраця в дії

08.08.2019 | Filed under: Публікації

Хто стоїть на місці, той насправді відстає. Де нема прогресу, там є регрес. Ці прописні істини варто нагадувати знову і знову, щоб пам’ятати: розслаблятися не можна. У конкурентному світі потрібно завжди тримати руку на пульсі, бути в тонусі, диверсифікувати ринки, шукати нових партнерів, створювати новий якісний та безпечний продукт, використовувати креативні підходи в промоції.

Хоча серпень у Трускавці – це пік курортного сезону, а оздоровниці заповнені, проте робота над промоцією та пошуком нових потенційних клієнтів триває. Безперечно, що здійснюють її самі оздоровчі заклади – санаторії, готельно-курортні комплекси, діагностично-лікувальні центри. Робота ця проводиться в різних формах, проте мета єдина – популяризувати Трускавець, його цілющі води, його можливості діагностики, лікування, відпочинку.

В ці дні триває візит делегації готельно-курортного комплексу «Карпати» до Таджикистану. Перед від`їздом до столиці республіки м. Душанбе у понеділок, 5 серпня, заступники генерального директора оздоровниці Руслан Пристай та Петро Суда поспілкувалися в Посольстві Республіки Таджикистан в Києві з Надзвичайним і Повноважним Послом Таджикистану в Україні Файзуллою Холбобоєвим.

Теми, які були обговорені на зустрічі, є такими:

– залучення представників влади Республіки Таджикистан, туристичних операторів та туристичних агентств до можливої співпраці та збільшення потоку туристів до Трускавця;

– промоція курорту Трускавець та безпосередньо ГКК «Карпати» в Таджикистані з залученням тамтешніх ЗМІ;

– ознайомлення усіх зацікавлених осіб зі спектром лікувальних послуг, які надаються в ГКК «Карпати» та цілющих вод нашого курорту.

Натомість в столиці Таджикистану Душанбе відбулася цікава та продуктивна зустріч з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом України в Республіці Таджикистан Василем Серватюком. Було обговорено ряд питань, які стосувались промоції курорту Трускавець та безпосередньо ГКК “Карпати” в Республіці Таджикистан, участь «Карпат» у секції медичного туризму на першій Міжнародній виставці та форумі “Таджикистан-2019”, а також відновлення прямого авіасполучення між Києвом та Душанбе.

Візит делегації ГКК «Карпати» до Таджикистану триває.

А тим часом на Львівщині проходить І Міжнародний Форум медичного туризму, і Трускавець теж не стоїть осторонь цієї події. Так, вчора, 7 серпня, Міжнародну реабілітаційну клініку відновного лікування професора Володимира Козявкіна в рамках Форуму відвідало близько 40 професійних провайдерів медичного туризму з країн Середнього Сходу, Азії та Кавказу. Гості мали можливість ознайомитись із умовами лікування та перебування пацієнтів в клініці, особливостями системи реабілітації за Методом Козявкіна, а також поспілкуватись із самими пацієнтами та почути з перших уст відгуки про реабілітацію.

Учасники Міжнародного Форуму медичного туризму побували також в інших оздоровницях Трускавця, зокрема в ДЛРКК «Ріксос-Прикарпаття».

Проте, без сумніву, найбільшою промоцією Трускавця протягом останніх тижнів стали дві події: 1) навчання саме у Трускавці 254 депутатів від партії «Слуга народу» та 2) візит до нашого міста-курорту Президента України Володимира Зеленського і його участь в нараді з питань медичного туризму. Назва «Трускавець» прозвучала не лише на всю Україну, а на весь світ, а місто на це не витратило жодної копійки з бюджету. Побільше б таких інформаційних приводів, тоді й співпраця з іноземними партнерами буде дієвішою та взаємовигідною.

І так крок за кроком проводиться популяризація Трускавця, пазл за пазлом складається картинка привабливого, привітного, ефективного курорту, куди можна і треба поїхати на лікування та відпочинок. В першу чергу промоцію нашого курорту роблять власники та керівники оздоровниць, і в цьому немає нічого дивного, адже так було завжди. Надіятися на міську владу, очікувати, що «хтось зробить це замість нас» представникам санаторіїв, вілл, готелів та курортних комплексів не випадає.

Володимир Ключак

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви