Трускавецької податкової вже немає

09.07.2013 | Filed under: Новини

Відбулася реорганізація Трускавецької податкової, інформує наше джерело. Вчора, 8 липня, в приміщенні колишньої податкової м. Трускавця відбулися збори. На роботу у трускавецьке відділення Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції прийнято тридцять осіб (раніше у Трускавецькій податковій працювало п’ятдесят), а двадцятьом довелося з роботою попрощатися. Колишній начальник податкової м. Трускавця Роман Гладій став тепер начальником відділення Дрогобицької ОДПІ в м. Трускавці.

Нагадаємо, що за останні два роки це не перша зміна, яка фактично переводить Трускавець зі статусу міста у статус села, хоча формально (де-юре) ніби нічого й не змінюється. Так, Трускавець залежний від Борислава в структурі газового господарства та електромереж, залежний від Дрогобича після ліквідації трускавецької санстанції як окремої юридичної особи, у 2011 році Трускавець втратив статус єпархіального міста, з функцій міськвиконкому вилучені питання нагляду в галузі архітектури та містобудування, а також реєстрації. Відбулися зміни в Трускавці і по структурі колишнього Міністерства з надзвичайних ситуацій. Поступово посада міського голови Трускавця набирає рис статусу англійської королеви і нормальний мер мав би реагувати на таке різке урізання повноважень місцевого самоврядування не бідканнями, а адекватними кроками. А тим часом є інформація, що ще декілька державних установ, які наразі діють у Трускавці як окремі юридичні особи, будуть приєднані до Дрогобича і в місті-курорті діятимуть лише відділи, або навіть тільки представники цих структур.

(Переглядів 317 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви