У Трускавці побував Президент України Володимир Зеленський

05.08.2019 | Filed under: Новини

У суботу, 3 серпня, Трускавець з робочим візитом відвідав Президент України Володимир Зеленський. Спочатку він взяв участь в нараді з питань розвитку медичного туризму, котра проходила в готелі «Міротель», а згодом провів зустріч з новообраними народними депутатами від партії «Слуга народу» (в ДЛРКК «Ріксос-Прикарпаття»).

Під час зустрічі в «Міротелі» були порушені надзвичайно актуальні теми, серед яких можливість  скасування Україною віз для країн, з яких велика кількість громадян їде оздоровлюватися до нас. Участь в зустрічі з питань розвитку медичного туризму взяли такі відомі особи в Трускавці як Андрій Кульчинський, Володимир Козявкін, Олександр Чебаненко, Лев Грицак, Андріан Драновський, Анатолій Стародуб, Сергій Чурбанов, Іван Цегенько та інші. Під кінець зустрічі запитання президентові задав керівник одного з медичних центрів Трускавця Геннадій Саєнко. Президент Володимир Зеленський порадив йому балотуватися на пост міського голови Трускавця.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви