У Трускавці побував Президент України Володимир Зеленський

05.08.2019 | Filed under: Новини

У суботу, 3 серпня, Трускавець з робочим візитом відвідав Президент України Володимир Зеленський. Спочатку він взяв участь в нараді з питань розвитку медичного туризму, котра проходила в готелі «Міротель», а згодом провів зустріч з новообраними народними депутатами від партії «Слуга народу» (в ДЛРКК «Ріксос-Прикарпаття»).

Під час зустрічі в «Міротелі» були порушені надзвичайно актуальні теми, серед яких можливість  скасування Україною віз для країн, з яких велика кількість громадян їде оздоровлюватися до нас. Участь в зустрічі з питань розвитку медичного туризму взяли такі відомі особи в Трускавці як Андрій Кульчинський, Володимир Козявкін, Олександр Чебаненко, Лев Грицак, Андріан Драновський, Анатолій Стародуб, Сергій Чурбанов, Іван Цегенько та інші. Під кінець зустрічі запитання президентові задав керівник одного з медичних центрів Трускавця Геннадій Саєнко. Президент Володимир Зеленський порадив йому балотуватися на пост міського голови Трускавця.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви