В Орові на сході села подумають чи є альтернатива входженню в Трускавецьку ОТГ

28.12.2019 | Filed under: Новини

На неділю, 29 грудня, в с. Орів заплановано проведення сходу села, під час якого в черговий раз обговорять чи є альтернатива входженню села в Трускавецьку ОТГ. Село не є одностайним чи варто входити Орову до Трускавецької ОТГ, противники цього рішення просувають ідею входження Орова до Грабовецької ОТГ, центром якого є село Грабовець під Стриєм, а в майбутньому може стати село Гірне при трасі Київ-Чоп. Щоправда, ні Грабовець, ні Гірне не в захваті від можливості входження Орова до цієї ОТГ, цілком слушно вважаючи, що Орів стане для них непотрібним баластом, таким собі апендиксом, чемоданом без ручки, який і нести незручно, і викинути не можна буде. Ярими противниками входження Орова до Трускавецької ОТГ та промоутерами приліпки Орова до Грабовецької ОТГ є прихильники екс-війта Орова Михайла Костище та особисті недруги чинної сільської голови Орова Тетяни Сухроменди. Верховодою в середовищі «грабівчан в Орові» є Олег Колос, житель Стрия, який хоча і прописаний в селі Орів, але фактично майже не появляється в батьківській домівці. Антитрускавецькі настрої в Орові підігрівають «активісти» з групи екс-мера Трускавця Р. Козира.

Нагадаємо, що нещодавно, а саме 20 грудня, сесія Орівської сільської ради ухвалила рішення про об`єднання з Трускавецькою ОТГ. З 11 депутатів 8 проголосувало за (в тому числі сільська голова Тетяна Сухроменда), 2 проти, 1 утримався. Це рішення легітимного органу влади викликало обурення самозванців, які колотять в селі і погрожують розпустити сільську раду, щоб в майбутньому самим стати депутатами.

Схід села відбудеться в приміщенні Народного дому Орова. Початок о 12.00.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви