В Орові на сході села подумають чи є альтернатива входженню в Трускавецьку ОТГ

28.12.2019 | Filed under: Новини

На неділю, 29 грудня, в с. Орів заплановано проведення сходу села, під час якого в черговий раз обговорять чи є альтернатива входженню села в Трускавецьку ОТГ. Село не є одностайним чи варто входити Орову до Трускавецької ОТГ, противники цього рішення просувають ідею входження Орова до Грабовецької ОТГ, центром якого є село Грабовець під Стриєм, а в майбутньому може стати село Гірне при трасі Київ-Чоп. Щоправда, ні Грабовець, ні Гірне не в захваті від можливості входження Орова до цієї ОТГ, цілком слушно вважаючи, що Орів стане для них непотрібним баластом, таким собі апендиксом, чемоданом без ручки, який і нести незручно, і викинути не можна буде. Ярими противниками входження Орова до Трускавецької ОТГ та промоутерами приліпки Орова до Грабовецької ОТГ є прихильники екс-війта Орова Михайла Костище та особисті недруги чинної сільської голови Орова Тетяни Сухроменди. Верховодою в середовищі «грабівчан в Орові» є Олег Колос, житель Стрия, який хоча і прописаний в селі Орів, але фактично майже не появляється в батьківській домівці. Антитрускавецькі настрої в Орові підігрівають «активісти» з групи екс-мера Трускавця Р. Козира.

Нагадаємо, що нещодавно, а саме 20 грудня, сесія Орівської сільської ради ухвалила рішення про об`єднання з Трускавецькою ОТГ. З 11 депутатів 8 проголосувало за (в тому числі сільська голова Тетяна Сухроменда), 2 проти, 1 утримався. Це рішення легітимного органу влади викликало обурення самозванців, які колотять в селі і погрожують розпустити сільську раду, щоб в майбутньому самим стати депутатами.

Схід села відбудеться в приміщенні Народного дому Орова. Початок о 12.00.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви