В Орові на сході села визначатимуться з ОТГ

18.10.2019 | Filed under: Новини

Як інформує наше власне джерело, у неділю, 20 жовтня, в селі Орів Сколівського району відбудеться схід села на тему ОТГ. На громадське обговорення, де розглядатиметься питання добровільного об’єднання територіальних громад, запрошені представники Сколього, Трускавця та Грабівців (села в Стрийському районі, до якого хочуть приєднувати Орів). Початок сходу села – після Святої Літургії, орієнтовно о 11.30. Місце проведення – Народний дім №1 (Долішній Кінець).

В Орові питання ОТГ обговорювалося вже кілька разів, в тому числі за участі представників Трускавця (як влади міста, так і опозиційних груп). Більшість жителів Орова висловлюються за приєднання до Трускавецької ОТГ. Певна частина жителів виступала за союз із містом Стриєм, проте в жодних комбінаціях Орів не планують приєднувати до Стрия, а тільки до села Грабівців Стрийського району. Дуже мало в Орові є і прихильників приєднання до великої Сколівської ОТГ, насамперед через те, що після завершення адмінреформи Сколе перестає бути важливим адміністративним центром, а також з причини відсутності прямого сполучення. Тож схід села 20 жовтня має остаточно розставити крапки над «і» в питанні з ким хоче бути Орівська громада.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви