В Орові на сході села визначатимуться з ОТГ

18.10.2019 | Filed under: Новини

Як інформує наше власне джерело, у неділю, 20 жовтня, в селі Орів Сколівського району відбудеться схід села на тему ОТГ. На громадське обговорення, де розглядатиметься питання добровільного об’єднання територіальних громад, запрошені представники Сколього, Трускавця та Грабівців (села в Стрийському районі, до якого хочуть приєднувати Орів). Початок сходу села – після Святої Літургії, орієнтовно о 11.30. Місце проведення – Народний дім №1 (Долішній Кінець).

В Орові питання ОТГ обговорювалося вже кілька разів, в тому числі за участі представників Трускавця (як влади міста, так і опозиційних груп). Більшість жителів Орова висловлюються за приєднання до Трускавецької ОТГ. Певна частина жителів виступала за союз із містом Стриєм, проте в жодних комбінаціях Орів не планують приєднувати до Стрия, а тільки до села Грабівців Стрийського району. Дуже мало в Орові є і прихильників приєднання до великої Сколівської ОТГ, насамперед через те, що після завершення адмінреформи Сколе перестає бути важливим адміністративним центром, а також з причини відсутності прямого сполучення. Тож схід села 20 жовтня має остаточно розставити крапки над «і» в питанні з ким хоче бути Орівська громада.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви