Влада Трускавця планує виділити додаткові кошти на ремонт житлових будинків

04.02.2020 | Filed under: Новини

Сьогодні, 4 лютого, в залі засідань Трускавецької міської ради відбулося спільне засідання двох постійних депутатських комісій: з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва, інженерних комунікацій, екології. Участь в засіданні взяло десять депутатів міськради, а саме: секретар ради Наталія Пономаренко, депутати Василь Вовчанський, Богдан Габшій, Юрій Наконечний, Андрій Остапчук, Руслан Пристай, Віра Сазонова, Андрій Степаненко, Тарас Матолич, Юрій Яворський.

Дискусії розгорілися навколо питання розподілу об’єктів по програмі поточного ремонту житлових будинків на 2020 рік (доповідав начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич). Це програма «30х70», коли міська влада фінансує 70% поточного ремонту житлового будинку, а ОСББ 30%.

Але закладених на цю програму коштів на 2020 рік виявилося недостатньо для всіх. Тож депутати на засіданні двох профільних депутатських комісій погодилися, що необхідно дофінансувати цю програму, щоб остаточно «закрити» потреби тих будинків, котрі подали заявки станом на 01.02.2020.

Ціна питання – в межах 1 млн. грн., тож не виключено, що питання коригування бюджету в плані перерозподілу коштів з метою дофінансування програми «30х70» (програма поточного ремонту житлових будинків на 2020 рік) може бути розглянуте на одній з найближчих сесій Трускавецької міської ради.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви