Збираємо кошти на великий бус

16.09.2022 | Filed under: Публікації

Оголошуємо відкриття збору коштів на великий бус. З самого початку повномасштабної війни хлопці їздять у найгарячіші точки, на передову. Допомагають в першу чергу нашим воїнам і мешканцям, котрі залишилися жити в рідних містах та селах і перебувають під постійними ворожими обстрілами. Волонтери бачать пекло на власні очі і везуть допомогу, якої найдужче потребують наші захисники та мирне населення. В перші місяці війни основна допомога йшла на Київщину та Харківщину, зараз основний напрям – південь України (Миколаївщина, частина деокупованої Херсонщини, Запоріжжя, Дніпропетровщина).

Зараз волонтери доставляють вантажі на передову тільки єдиним невеликим бусом «MERCEDES-BENZ VITO». Він явно замалий для тих потреб, які є на лініях зіткнень. Наближається зима, і потрібно везти буржуйки, спальники, карімати, ковдри, обігрівачі та інші габаритні речі. Тому великий бус є не просто потрібний, а вкрай-вкрай необхідний.

Зараз нікому не є легко, але життя на лінії зіткнення проходить у нестерпно важких умовах – і для наших військових, і для мирного населення. Тому кожна гривня, пожертвувана на великий бус, є важливою. Чим швидше назбираємо кошти, тим швидше буде доставлена на Південь України необхідна гуманітарна допомога, щоб вижити та вистояти в холодну осінньо-зимову пору. Волонтери будуть вдячні за кожну пожертву – чи це 50 гривень, чи 1000, чи за будь-яку іншу суму. Потрібно назбирати 350 000 грн. Разом переможемо!

Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/2hudegpn9E

***

Контактна особа з питань допомоги військовим та цивільним: Руслан Цехмейстер, капелан, профіль на ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=100001066849774

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви