Зі щотижневої наради

15.06.2011 | Filed under: Новини

Щотижнева нарада у міського голови пройшла у вівторок, 14 червня. Спочатку мер привітав із днем народження завідувачку загальним відділом п. Ренату Карп’як та подарував їй букет квітів. Було повідомлено, що окремі суб’єкти господарювання готові вивозити землю на кладовище, щоб засипати там яр, що до Дня міста дороги в місті підлатають, а з наступного тижня візьмуться за якісний ремонт – спочатку ремонтуватимуть вулицю Сагайдачного, згодом Бориславську, потім Городище до “Ріксоса”, а далі інші дороги. Серце крається, що згодом ці вулиці знову будуть понищені розкопками.

КП “Трускавецьтепло” отримало ліцензію на право монтажних робіт по внутрішніх та зовнішніх трубопроводах, про це повідомив начальник підприємства Руслан Крамар. А заступник начальника КП “Трускавецьжитло” Андрій Корочун зазначив, що за минулий тиждень аварійна цього підприємства здійснила 65 викликів з питань ЖКГ, окремо ще 46 – по ліфтах. Телефон аварійної – 666-68, 666-17, 666-62. Мера занепокоїло, що в номерах аварійної по три шістки, він запропонував об’єднати в одну аварійну службу аварійні “Трускавецьжитла”, міського водоканалу та теплопостачальної організації. Над цим думають.

Насамкінець міський голова поінформував, що влада посилить маркетингову політику, адже Трускавець є фактично двигуном розвитку всього регіону. Руслан Козир скептично ставиться до того, що Дрогобич чекають з відкритими обіймами конкуренти на ринку промислової продукції, отже потрібно всім регіоном думати над позиціонуванням краю та його туристично-рекреаційного потенціалу. Мер попросив подавати більше позитивної інформації про місто, зауваживши недопрацювання чиновників гуманітарного напряму в цьому плані. “Влада є предметом критики, критикувати є найлегше”, зазначив голова і стало жаль, що ці слова він не висловив хоча б рік тому. Після наради розпочався прийом громадян, який майже повністю проводив заступник мера Петро Нестерівський.

(Переглядів 9 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви