Зі щотижневої наради

15.06.2011 | Filed under: Новини

Щотижнева нарада у міського голови пройшла у вівторок, 14 червня. Спочатку мер привітав із днем народження завідувачку загальним відділом п. Ренату Карп’як та подарував їй букет квітів. Було повідомлено, що окремі суб’єкти господарювання готові вивозити землю на кладовище, щоб засипати там яр, що до Дня міста дороги в місті підлатають, а з наступного тижня візьмуться за якісний ремонт – спочатку ремонтуватимуть вулицю Сагайдачного, згодом Бориславську, потім Городище до “Ріксоса”, а далі інші дороги. Серце крається, що згодом ці вулиці знову будуть понищені розкопками.

КП “Трускавецьтепло” отримало ліцензію на право монтажних робіт по внутрішніх та зовнішніх трубопроводах, про це повідомив начальник підприємства Руслан Крамар. А заступник начальника КП “Трускавецьжитло” Андрій Корочун зазначив, що за минулий тиждень аварійна цього підприємства здійснила 65 викликів з питань ЖКГ, окремо ще 46 – по ліфтах. Телефон аварійної – 666-68, 666-17, 666-62. Мера занепокоїло, що в номерах аварійної по три шістки, він запропонував об’єднати в одну аварійну службу аварійні “Трускавецьжитла”, міського водоканалу та теплопостачальної організації. Над цим думають.

Насамкінець міський голова поінформував, що влада посилить маркетингову політику, адже Трускавець є фактично двигуном розвитку всього регіону. Руслан Козир скептично ставиться до того, що Дрогобич чекають з відкритими обіймами конкуренти на ринку промислової продукції, отже потрібно всім регіоном думати над позиціонуванням краю та його туристично-рекреаційного потенціалу. Мер попросив подавати більше позитивної інформації про місто, зауваживши недопрацювання чиновників гуманітарного напряму в цьому плані. “Влада є предметом критики, критикувати є найлегше”, зазначив голова і стало жаль, що ці слова він не висловив хоча б рік тому. Після наради розпочався прийом громадян, який майже повністю проводив заступник мера Петро Нестерівський.

(Переглядів 9 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви